Аренда помещений под офис 22 м.кв. (цокольный этаж). Тел.: 8029-650-18-11
CD диски с программой «Мир Православия», цена 5 руб. тел.: 62-47-48
Частное объявление бегущей строкой на сайте! 3 дня за 3 рубля! Тел. 61-61-61

Статьи

Поява новітніх будівельних матеріалів

Поява новітніх будівельних матеріалів - фото
455

З кожним роком ринок будівельних матеріалів розширюється і намагається відповідати новим винаходам. Будівельні матеріали стають не тільки легкими, але й дешевими. Це дозволяє більше будувати, а найголовніше швидко будувати. Сендвіч панелі є сучасним будівельним матеріалом, який застосовується для швидкомонтованих будівель і споруд. Поява такого виду будівельних матеріалів було зафіксовано ще в 30-і рр. 20 століття, на території Америки. З того часу матеріал суттєво змінився. Зміна відбувалася відповідно до розвитку хімічної промисловості. На той момент — це був прорив в будівельній справі, але удосконалення було необхідно. За цей час будівельний матеріал став тоншим, легше, дешевше.

На сьогодні існує три основних види сендвіч панелей:

сендвіч панелі з мінеральної вати,

— сендвіч панелі з поліуретану,

— сендвіч панелі з пінополістиролу.

Кожен з будівельних матеріалів мав свого часу велику популярність, але з появою нових видів матеріалів сендвіч панелі змінювалися.

Сендвіч панелі з утеплювачем з мінеральної вати

Цей будівельний матеріал являє собою два розташованих паралельно один одному сталевих листа, між якими знаходиться шар теплоізоляції — мінеральна вата на основі базальтового волокна. Вона виготовляється з натурального базальтового волокна, тому панель-екологічно чистий матеріал і безпечна для мешканців будівлі.

Самі панелі відрізняються за своїми розмірами і призначенням. Наприклад, їх довжина може бути в діапазоні 1-12 метрів, а ширина залежить від виду вироби. Також важливий показник товщини панелей. Від нього залежить якість звуко- і теплоізоляції.

Побувавши в європейських країнах ви відразу помітите, що в будівництві вони використовують сендвіч панелі. З цього будівельного матеріалу будують не тільки промислові приміщення, а й школи і дитячі сади. Будівельний матеріал виготовлений з чистих матеріалів, які не роблять вплив на організм людини. Панелі випускаються для покрівельних робіт і для побудови самої конструкції.

Переваги використання сендвіч панелей з мінеральної вати:

— низька ціна,

— мала вага панелі,

— легкість монтажу,

— в процесі монтажу будівельникам не потрібна додаткова екіпіровка,

— теплоізоляція,

— не має в складі токсичних елементів

— для установки не потрібна спеціальна техніка.

Що можна побудувати з сендвіч панелей?

Зараз з цього матеріалу будують практично все:

— спортивні клуби, зали,

— складські приміщення,

— торгово-розважальні центри,

— магазини,

— жилі приміщення,

— різні павільйони.

На території України є достатня кількість виробників сендвіч панелей різних розмірів, кольорів і товщиною. Великий вибір дозволяє знайти матеріал, який вам необхідний. Оформити покупку можна як в магазині будівельних матеріалів, так і в інтернеті магазині. Також ви зможете оформити доставлення та сплатити як готівкою, так і коштами з карти.

Сендвіч панелі мають багату кольорову гаму. Це дозволить вам створити не тільки функціональну споруду, але і ярку, кольорову, та дуже красиву.

Вверх