Аренда помещений под офис 22 м.кв. (цокольный этаж). Тел.: 8029-650-18-11
CD диски с программой «Мир Православия», цена 5 руб. тел.: 62-47-48
Частное объявление бегущей строкой на сайте! 3 дня за 3 рубля! Тел. 61-61-61

Статьи

Красиві традиції і сучасний одяг

сучасний одяг - фото
1.0K

Українські вишиванки сьогодні можуть бути невід’ємним елементом гардеробу кожного. Це не тільки сучасно, отже, навіть патріотично. Вишивані плаття вже давно полюбилися дівчатам і хлопцям. Про людей старшого віку можна сказати теж саме. Особливо приваблюють шедеври львів’янок, але щоб купити вишите плаття у Львові, їхати до нього не потрібно. Достатньо оставити заяву і розкішна сукня знайде свою господарку.

Вишиванки останнім часом стали не тільки розкішним трендом, але й улюбленою річчю кожного його власника. Красиву вишиванку можна надіти на весілля, урочисте свято, до офісу і навіть на роботу. Навіть щоб опинитись у центрі уваги, купити вишиванку у Львові за доступною ціною завжди привабливо. Оригінальні моделі відрізняються неповторністю і оригінальністю.

Краса вишитих суконь

Кожна вишиванка відрізняється красивим орнаментом. Цей вид одягу це з давніх віків був універсальним. Красива довга сукня одягалася на жінку у свято і в повсякденні. До такого одягу навіть прикраси не потрібні. Те ж саме можна сказати і про сучасні моделі.

Жінки одягають українські плаття і стають справжніми загадковими чарівницями. Яскрава вишивка орнаментом, або польовими квітами розкаже дуже багато про людину. Перш за все, саме так відрізняли людей, з якого регіону вони приїхали. Сьогодні вишивка має більш декоративне значення і сучасні жінки віддають перевагу смаку.

Самі популярні моделі вишиванок відносяться до класичного стилю. Завдяки сучасним інтерпретаціям, сукня не завжди схожа на традиційний одяг, але це все одно красиво.

Обираємо плаття в українському стилі

Пропозиції каталогу завжди унікальні, але щоб вибрати саме свою модель, треба звернути увагу на декілька нюансів:

  • значення візерунку, або в якому стилі його вироблено;
  • вид роботи, ручний або машинний;
  • якість матеріалу і ниток;
  • фасон сукні.

Оскільки значення візерунку дуже велике навіть в сучасному світі, то молоді дівчата повинні підбирати модель з хмелем тощо. А ось заміжні красуні повинні звертати увагу на моделі вишивку з виноградом. Не менш красиво на сорочках виглядають візерунки з маками, соняхами, пшеничним колоссям, зірками.

Ціна виробу буде значно відрізнятися від моделей, які вишивались вручну. Така робота має значну цінність ще здавен. Вважалося, що майстриня вкладає всю душу в орнамент і заклинає ці орнаменти принести своїм володарям щастя, гарну долю і багатство. Машинний орнамент не менш привабливий, хоча для його виготовлення прийшлось менше зусиль.

Для виробу вишиванок беруться до уваги тільки якісні тканини. Традиційно це льон, атлас, домоткана тканина, мають своє місце вироби із синтетичних тканин. Кожна модель, особливо, з натуральних тканин відрізняється довго строковістю і це приваблює покупців.

Фасон моделей не менш важливо підібрати. Гарно,коли дівчина струнка. Але не менш привабливі жінки крупною комплекцією, котрі вибирають вільний крій моделі.

Оприділившись з моделлю, кожна дівчина гарантовано буде красунею. Достатньо обрати саме її модель і оплатити замову.

Вверх